Розпочався конкурсний відбір учасників Міжнародної конференції юних дослідників ICYS -2017 З 16 до 22 квітня у м. Штутгарт (Німеччина) відбудеться Міжнародна конференція юних дослідників ICYS-2017. В Україні вже розпочато конкурсний відбір її учасників.
Теги:
Представники ЖНАЕУ здобули перемогу на конкурсі «Молодий експерт України» Студенти Житомирського національного агроекологічного університету перемогли у Всеукраїнському конкурсі на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України»
За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ У Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди закінчення перепідготовки військовослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей за проектом «Україна-Норвегія» Міжнародного фонду соціальної адаптації.
На території ЖНАЕУ відкрили першу в Житомирській області трекерну установку для сонячних батерей Установка уже працює, генеруючи чисту електроенергію, що надходить у загальну мережу за «зеленим тарифом».
НЮУ провів щорічний благодійний бал-маскарад У Харкові відбувся благодійний бал-маскарад «З надією в серці», уже четвертий рік поспіль організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Під час заходу були зібрані кошти для лікування онкохворих дітей.
Директор Департаменту вищої освіти МОН поспілкувався з колективом УДХТУ 21 грудня відбулася зустріч науково-педагогічної спільноти Українського державного хіміко-технологічного університету з директором Департаменту вищої освіти МОН Олегом Шаровим.
Названо кращих студентів України 2016 року 16-18 грудня студенти зі всієї України з’їхалися в Суми, щоб взяти участь у серії громадських заходів від Студреспубліки та визначити «Кращих студентів України-2016».
Студенти ЖНАЕУ влаштували свято маленьким пацієнтам лікарень у День святого Миколая 19 грудня святий Миколай та його помічники з Житомирського національного агроекологічного університету завітали із подарунками, солодощами та фруктами до пацієнтів відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні та дитячого психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні.
У Прикарпатському національному університеті провели благодійний «Різдвяний ярмарок» На базі кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму ПНУ імені Василя Стефаника відбувся благодійний «Різдвяний ярмарок». Усі отримані кошти та подарунки, виготовлені власноруч учасниками заходу, будуть передані дітям, які проживають у Містечку Милосердя Святого Миколая, що в с. Крихівці Івано-Франківської міськради.
У фіналі українсько-німецького проекту «Молодь дебатує» старшокласники дискутували стосовно 12-річного навчання в школах У Харкові відбулася фінальна гра українсько-німецького проекту «Молодь дебатує», в якому використовується німецька дебатна методика «Jugend debattiert». Темою вирішальної гри стало близьке старшокласникам питання «Чи варто впроваджувати 12-річну освіту в Україні з 2018 року?».
Наверх