Учні з Київщини “взяли” золото, срібло та бронзу на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби Учні Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту вибороли золото, срібло та бронзу на традиційному Міжнародному турнірі серед юнаків та кадетів з греко-римської боротьби. Турнір проходив 25-28 листопада 2016 року в місті Берегово Закарпатської області.
Теги:
40 студентів з інвалідністю прослухали інтерактивний семінар «Громадянські права»  у МДПУ імені Богдана Хмельницького 40 студентів з інвалідністю й волонтери МДПУ імені Богдана Хмельницького взяли участь в інтерактивному семінарі «Громадянські права». Захід був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю, його провели 28 листопада на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
Теги:
ДНУ ім. О.Гончара провели просвітницький захід до Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства» В рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства» у Дніпропетровському національному університеті iменi Олеся Гончара пройшов просвітницький захід, присвячений Міжнародному Дню боротьби за ліквідацію насильства над жінками та Дню захисту прав людини.
Теги:
Учасники з Києва вибороли перші місця Всеукраїнського конкурсу «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінаціях «Мехатроніка» та «Мобільна робототехніка» З 23-25 листопада Учасники Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» виборювали першість в номінаціях «Мехатроніка» та «Мобільна робототехніка».
Теги:
Сумський НАУ та НУБіП отримали міжнародну акредитацію спеціальності «Адміністративний менеджмент» Сумський національний аграрний університет та Національний університет біоресурсів і природокористування України отримали міжнародну акредитацію магістерського курсу «Адміністративний менеджмент» (MBA in Agriculture). Цей курс було імплементовано у ВНЗ в рамках спільного проекту з німецькими партнерами.
Теги:
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич завітала до Острозької академії Національний університет «Острозька академія» 25 листопада відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Вона взяла участь у підсумкових урочистостях, присвячених 440-річчю з часу заснування вишу.
Теги:
Всеукраїнська конференція «Система надання послуг дітям та дорослим з інвалідністю в період реформ України» 22-24 листопада 2016 року у м. Ужгороді за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації Всеукраїнською громадською організацію «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з фундацією «SOFT Tulip» (Королівство Нідерландів) проведено Всеукраїнську конференцію «Система надання послуг дітям та дорослим з інвалідністю в період реформ України».
Теги:
В Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова відбулася науково-практична конференція «Морські дослідження і технології в Україні:  стан та перспективи розвитку». 22-23 листопада 2016 року в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова відбулася організована Міжвідомчою координаційною радою з питань морських досліджень Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України науково-практична конференція «Морські дослідження і технології в Україні: стан та перспективи розвитку».
Теги:
Міжнародна науково-практична конференція «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактор соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення». 23 листопада п.р. на базі НМЦ «Агроосвіта» проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактор соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення».
Теги:
У ДНУ ім. Олеся Гончара вчені дискутували щодо математичного та програмного забезпечення інтелектуальних систем На базі факультету прикладної математики відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем MPZIS-2016».
Теги:
Наверх