У СумДУ відбувся Міжнародний форум IT PEOPLE SUMY 28 жовтня в Сумському державному університеті відбулася важлива подія, що зібрала близько 300 представників вітчизняних і закордонних IT-компаній. Форум IT PEOPLE SUMY - є спільним проектом ICC Ukraine, Сумського державного університету та Сумської торгово-промислової палати.
Теги:
28 жовтня відбулося офіційне відкриття Центру розвитку професійної кар’єри у Житомирському державному технологічному університеті.
Теги:
Освіта для дітей з особливими потребами: від інституалізації до інклюзії 27 - 28 жовтня 2016 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Освіта дітей з особливими потребами: від інституалізації до інклюзії».
Теги:
Команда Прикарпатського національного університету стала переможцем Всеукраїнських змагань із  робототехніки Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» за сприяння Міністерства освіти і науки України відбулися Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів. Змагання були присвячені 200-річчю Львівської політехніки.
Теги:
На Полтавщині стартував фінальний етап  XV Всеукраїнського турніру юних інформатиків 27 жовтня 2016 року на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка, що у с. Потоки на Полтавщині, відбулося відкриття фінального етапу XV Всеукраїнського турніру юних інформатиків.
Теги:
Майбутні правознавці з усієї України зібралися на турнір 27 жовтня Ужгород зустрічав 30 команд фінального етапу XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців з усіх областей країни. Такий турнір проводиться щороку і вже став традицією. Перший відбувся у м. Харкові 2003 року.
Теги:
Громадянська освіта та електронна демократія у навчальних закладах 21 - 23 жовтня 2016 року в Києві відбувся методологічний семінар «Громадянська освіта та електронна демократія у навчальних закладах», ініціатором проведення якого виступила ВМГО «Українська студентська спілка» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Міністерства молоді та спорту України, проекту «Академія навичок» у співпраці з фондом «Східна Європа» та програмою «EGAP: електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади».
Теги:
Школярі зі Судової Вишні стали переможцями турніру з фінансової грамотності 27 жовтня на базі Львівського інституту Університету банківської справи відбувся 1 регіональний етап Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» . Турнір організовано за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національного банку України, спільно з «Інститутом модернізації змісту освіти».
Теги:
Студентка ПНУ імені Василя Стефаника стала призером європейських змагань з цифрових технологій Студентка Прикарпатського національного університету Людмила Рішко, яка навчається в магістратурі за напрямком «Середня освіта (інформатика)» на факультеті математики та інформатики, стала призером європейських змагань "eSkills for Jobs 2016 Competitions" в номінації "Young digital talent" (розробка Scratch-ігор).
Теги:
Студенти факультету інформаційних технологій УжНУ – конкуренти європейського рівня Чемпіонат Угорщини з алгоритмічного програмування, що відбувся 15 жовтня, зібрав 38 команд, з яких 4 - від Ужгородського національного університету. Студенти УжНУ виступили блискуче та здобули місця в ТОП-10 кращих команд.
Теги:
Наверх