Неформальна освіта дорослих в Івано-франківській області Наприкінці вересня в Івано-Франківську за підтримкою Інституту модернізації змісту освіти відбулась п’ятиденна школа для освітян і державних службовців «Цифрові інструменти та можливості». Ця школа є завершальною в серії шкіл, проведеній цього року в Миколаївській, Одеській, Кіровоградській областях у рамках проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.
Теги:
27 вересня 2016 року в Івано-Франківську відбулася акція «Туристичний Івано-Франківськ», присвячена Всесвітньому дню туризму.
В УДПУ імені Павла Тичини відкрили Центр розвитку дитини На факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулось урочисте відкриття нового підрозділу - Центру розвитку дитини.
Студентська наука відкриває європейські кордони Студенти Київського університету права НАН України взяли участь у захисті наукових робіт у Республіці Угорщина.
На Одещині відбулись VІII Рішельєвські академічні читання В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись VІII щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Актуальні питання впровадження нового законодавства про державну службу».
VIІ Українська наукова конференція з фізики напівпровідників У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара за участю заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи розпочала роботу VIІ Українська наукова конференція з фізики напівпровідників.
Чернівецька обласна рада затвердила рішення про перерахунок коштів третьому переможцю обласного конкурсу «Кращий проект опорного закладу» Днями Чернівецька обласна рада ухвалила рішення про перерахунок коштів третьому переможцю обласного конкурсу «Кращий проект опорного закладу».
На Хмельниччині відбувся зліт лідерів самоврядування ПТНЗ 21 по 23 вересня 2016 року в ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.
IV Освітній проект «Ніч науки» у Харкові 24 вересня Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» узяв участь в освітньому проекті «Ніч науки». Захід відвідали понад 1 500 осіб.
Теги:
Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ за підтримки провідних іноземних компаній відкрив дві високотехнологічні лабораторії В Інституті інформаційних технологій ІФНТУНГ у рамках міжнародної співпраці університету з відомими німецьким та американським промисловими компаніями відбулось відкриття двох навчально-дослідницьких лабораторій при кафедрі інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем (ІТТС): автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact» і Smart-технологій на базі обладнання фірми «Хоневелл» («Honeywell»).
Наверх