На шкільному автобусі – до якісної освіти Сесією Черкаської обласної ради продовжено дію обласної програми «Шкільний автобус» до 2020 року – отже, кількість транспортних засобів має значно збільшитися. Наразі у парку шкільних автобусів нараховується 176 одиниць автотранспорту.
Відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Черкащини Нещодавно відбулась щорічна педагогічна конференція працівників галузі освіти Черкащини. Захід був присвячений підведенню підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2015/2016 та завданням на 2016/2017 навчальний рік.
16 учнів стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів» серед школярів У Новограді-Волинському, на Житомирщині, вручили нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів» серед школярів.
Теги:
У Києві відбулась Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук – 2016» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Теги:
Студмістечко Львівської політехніки готове до поселення першокурсників Студмістечко Національного університету «Львівська політехніка» готове до початку навчального року. Впродовж літніх канікул у гуртожитках тривали інтенсивні ремонтні роботи. Полагоджені десятки санвузлів, кухні та душові кабіни сяють білосніжною плиткою. Відновили також понівечені сходи, що пролягли прилеглим парком і ведуть до студмістечка. Тільки на будівельні матеріали витратили майже 200 тисяч гривень. Чимало зроблено власними силами, адже є своя будівельна бригада, аварійно-ремонтна служба, у штаті чимало сантехніків та електриків.
На столичному вернісажі студенти Київського коледжу легкої промисловості представили свої роботи ДВНЗ «Київський колеж легкої промисловості» взяв участь у масштабному святі «Печерський Вернісаж», що було присвячене 25-ій річниці Незалежності України.
На Київщині відкрили новий дитячий садок У селищі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району, що на Київщині, відкрили новий дитячий заклад. Новий дитячий садок розрахований на 100 місць.
До Одеського національного політехнічного університету після трьох років навчання у Китайській Народній Республіці повернулися два студенти інституту комп’ютерних систем. Віктор Маліченко та Валентина Альошина у 2013 році пройшли конкурсний відбір та були направлені на трьохрічне навчання за програмами магістрів до Пекінського технологічного університету BJUТ за міжурядовою програмою студентських обмінів.
На Хмельниччині за участю заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулася серпнева педагогічна конференція. Учасники конференції підбили підсумки розвитку освіти області у 2015/2016 навчальному році та окреслели завдання на 2016/2017 навчальний рік.
Після реорганізації ДВНЗ “Криворіжський національний університет” відновлено Криворізький державний педагогічний університет, а також економічний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та металургійний інститут Національної металургійної академії України.
Наверх