Університет банківської справи став членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України 28 липня 2016 року на виїзному засіданні Президії Київської торгово-промислової палати Університету банківської справи вручено реєстраційне свідоцтво та членський квиток у Київській торгово-промисловій палаті та Торгово-промисловій палаті України.
«Львівська політехніка» співпрацюватиме з міжнародним підприємством Днями проректори і директори навчально-наукових інститутів Національного університету «Львівська політехніка» відвідали новозбудоване підприємство зі складання електричних мереж для автомобілів європейських виробників.
У ПНУ імені Василя Стефаника розпочала роботу українсько-німецька літня школа-семінар з експериментальної біології та біомедицини 25 липня 2016 року за участі кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук у співпраці з Університетом м.Тюбінген (Федеративна Республіка Німеччина) і Українською академічною міжнародною мережею (The UKRainian Academic International NEtwork) відбулося відкриття українсько-німецької літньої школи-семінару «Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society» («Перспективи для молодих вчених в галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства»).
Учні ПТНЗ Рівненщини отримають стипендії Президента України Двом учням професійно-технічних навчальних закладів області призначено президентську стипендію за здобуті призові місця у конкурсах фахової майстерності. Олег Іващук, учень Квасилівського професійного ліцею, посів цього року перше місце у конкурсі майстерності з професії «Електрогазозварник».
Теги:
Польські студенти за обміном проходять практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття У липні 2016 року 12 польських студентів факультету буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії ім С. Сташица (AGH) пройшли практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття. 10-денна традиційна практика іноземних студентів відбулась в рамках Угоди про співпрацю в освітній та дослідницькій сферах між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та польським вищим навчальним закладом.
На Житомирщині за ініціативою ЖНАЕУ створять «Поліський аграрний ресурсний центр» Депутати Житомирської обласної ради підтримали ідею Житомирського національного агроекологічного університету - «Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016–2020 роки». Рішенням депутатів було створено комунальну установу «Поліський аграрний ресурсний центр» Житомирської обласної ради.
У Львівській політехніці запрацювала міжнародна літня школа україністики для іноземців «Крок до України» Днями в Національноому університеті “Львівська політехніка» відкрилася IX Міжнародна літня школа україністики «Крок до України», організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Цьогоріч студентами школи стали представники восьми країн, зокрема, Польщі, Чехії, Хорватії, Болгарії, Росії та Молдови. Вперше учасниками студій з україністики стали громадяни Туреччини та Грузії. Цікаво й те, що вже вдруге поспіль вивчати українську мову та мистецтво в літній школі будуть студенти з Польщі та Росії.
Вихованка Броварського вищого училища фізичної культури  Аліна Шух – чемпіонка Європи та рекордсменка світу! У м. Тбілісі (Грузія) завершився Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків. Сенсацією змагань став виступ вихованки Броварського вищого училища фізичної культури Аліни Шух у змаганнях з багатоборства.
Для активних студентів завжди відкриті кордони для творчості У рамках проекту Київського університету права НАНУ «Кроки до прекрасного», що діє в університеті, студентка ІІ курсу факультету правознавства та міжнародних відносин, заступник голови комітету інформації студентського парламенту КУП НАНУ Давидова Олена представляла студентську родину на VІ Міжнародному Фестивалі-конкурсі молодих вокалістів «Струни серця» Skorzęcin, що нещодавно відбувся у Купівську (Республіка Польща).
Представники 10 країн світу приїхали до Львівського університету вивчати українську мову та пізнавати національну культуру 22 слухачів із 10 країн світу, зокрема, зі Респу́бліки Словенія, Чеської Республіки, Королівство Швеція, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Королівства Іспанія, Австрійська Республіка, Фінля́ндська Респу́бліка, Республіки Кореї та Японії, обрали Міжнародну літню школу «Українська мова країнознавство» Львівського національного університету імені Івана Франка, де вони вивчатимуть мову та пізнаватимуть культуру українського народу.
Наверх