Коростенський завод МДФ та  ЖДТУ презентували спільну освітню програму Навчання на новітніх виробничих процесах та працевлаштування за фахом на сучасному виробництві європейського рівня - таку можливість завдяки спільній з Коростенським заводом МДФ освітній програмі отримують випускники Житомирського державного технологічного університету.
Теги:
У Медичному інституті СумДУ відкрито інноваційні для України навчальні аудиторії У Медичному інституті Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття чотирьох аудиторій з використанням методик віртуального навчання та технологій віртуального пацієнта. Заходи здійснено в рамках міжнародного проекту ЕС Темпус «Впровадження інноваційних навчальних стратегій в медичній освіті та розвиток Міжнародної мережі національних навчальних центрів».
Успішний старт проекту ЄС EQUAL-IST «Планування гендерної рівності в наукових дослідженнях у галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій» У червні 2016 року успішно стартував проект EQUAL-IST «Планування гендерної рівності в наукових дослідженнях у галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій», що фінансується Європейським Союзом в межах програми HORIZON2020, найбільшої програми ЄС, спрямованої на підтримку досліджень та інноваційних розробок.
Німецький професор-економіст ознайомив викладачів і студентів ІФНТУНГ з досвідом Німеччини у сфері енергетики та економіки 23 червня 2016 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась лекція доктора економічних наук, професора Технічного університету (м. Дрезден, ФРН) Георга Мільбрадта на тему «Досвід Німеччини у сфері енергетики та економіки. Трансформаційні процеси використання відновлювальних джерел енергії».
Львівська політехніка започаткувала майстер-класи для екскурсоводів, які обслуговуватимуть незрячих Днями в Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» стартували майстер-класи за фахом «Підготовка гідів до роботи з незрячими екскурсантами і адаптація екскурсійних маршрутів для осіб з глибокими вадами зору». Як повідомляє Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
«Срібло» викладачки ЖНАЕУ на чемпіонаті Європи з баскетболу у складі збірної З 11 по 18 червня в Хорватії проходив чемпіонат Європи з баскетболу серед спортсменів, які закінчили свою спортивну кар’єру.
Співробітництво ЧНУ імені Юрія Федьковича з проектом USAID «Справедливе правосуддя» Девід Вон Керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Майкл Вон здійснив робочий візит до Чернівецького національного університету імені Юрія Федькович.
СУМСЬКІ КАДЕТИ НА ВЕРШИНІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПОРТИВНОГО ОЛІМПУ Збірна команда України в загальному заліку дев’ятий раз поспіль стала Чемпіоном Європи з панкратіону. Як повідомляє прес-центр Кадетського корпусу ім. І.Г. Харитоненко
Заліщицька державна гімназія запроваджує Кодекс 2.0 у навчальному процес Заліщицька державна гімназія Тернопільської області (Microsoft Showcase school 2016), як переможець відбору Міжнародної програми «Класна школа», продовжує реалізовувати завдання щодо запровадження Кодексу 2.0 у навчальний процес та дотримання і розвиток демократичних принципів у своїй діяльності.
ХНЕУ імені С. Кузнеця у міжнародному проекті ERASMUS+ MASTIS Нещодавно у Відкритому Міжнародному Університеті соціальних досліджень Гвідо Карлі (LUISS Guido Carli Free International University for Social Studies, Italy) відбувся семінар, присвячений питанням підвищення якості освіти в галузі інформаційних систем.
Наверх