Нещодавно у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся фінал Х Міжнародного конкурсу студентських рекламних та PR-проектів «Золотий компас пам'яті Олексія Кононова». Тема конкурсу цього року – «Соціальні ініціативи: від ідеї до реалізації».
Факультет прикладної математики університету та Ліцей інформаційних технологій при ДНУ гостинно відкрили двері восьми комп’ютерних класів для 55 команд.
У Житомирському національному агроекологічному університеті відбулося підписання угоди про створення Поліського кластера Усвідомлюючи необхідність об’єднання зусиль заради вирішення екологічних проблем, які існують в державі, 17 навчальних закладів, наукових установ та підприємств екологічного спрямування Полісся України (Житомирська, Рівненська, Волинська та Чернігівська області) досягли згоди щодо створення Поліського екологічного кластера.
У Житомирському державному університеті імені Івана Франка відкрили Ресурсний центр зі сталого розвитку 27 квітня 2016 року в конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка в рамках Спільного Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" презентували університетський Ресурсний центр зі сталого розвитку.
Метою Олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців зі спеціальності “Музичне мистецтво”, пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання.
Студенти ХНЕУ імені Семена Кузнеця зустрілися з представником Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні 26 квітня 2016 року студенти та викладачі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця зустрілися з представником Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні – Офіс в Харкові – Жілем П'єром Генрі Лелонгом.
Студентка Вінницького національного технічного університету виборола «бронзу» на чемпіонаті світу з пауерліфтингу Студентка інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету Ірина Шкарапута здобула третє місце на Чемпіонаті світу у Королівстві Данії.
УДПУ імені Павла Тичини відвідала делегація із Інституту Європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зустрічав делегацію Інституту Європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича у місті Гнєзно (Республіка Польща) на чолі із директором Інституту професором Лешеком Мрозевичем. У складі делегації також були заступник директора з міжнародного співробітництва, доктор Катажина Єндращик та професор Орест Красівський.
У Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній і старшій школі.
Теги:
Голова руху «Bike for Peace» відвідав ЖНАЕУ У рамках свого візиту в Україну до Житомирського національного агроекологічного університету 25 квітня завітав Торе Норланд – голова норвезької неурядової організації «Bike for Peace», який організував «Велопробіг за мир» українськими містами.
Наверх