Університетська наука України:  на шляху від СРСР до Європи Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України, доктор фізико-математичних наук. Стаття в газеті "Світ"
Лілія Гриневич: На місця держзамовлення у виші вступили 85% дітей із міст та 15% із сіл Вступна кампанія до вишів та підготовка до нового шкільного року – це той період, коли більшість українців дуже прискіпливо слідкує за роботою та усіма ініціативами Міністерства освіти і науки України. А змін останнім часом від відомства йде немало...
Лілія Гриневич: Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей День знань. Здавалося б, ну що такого незвичайного в цьому святі? Хіба що кожен з нас мимоволі усміхається, помітивши біля шкіл зграйки щербатих хлопчаків-заводіїв і красунь, які змінили банти на віночки. Та…
Теги:
Музей науки у Києві не поступатиметься англійському та французькому аналогам, — Роман Греба Яким буде музей науки України, який має з’явитися в Україні в кінці наступного року в Українському Інституті інформації технічної та економічної літератури?
Лілія Гриневич: «ЗНО — дзеркало української школи» 2-га частина В другій частині інтерв’ю міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла «і» про особливості діючої системи незалежного оцінювання та вступу до вишів випускників шкіл з окупованих територій.
Лілія Гриневич: «Найбільший виклик — перепідготовка вчителів» Перша частина Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла «i», якою буде нова українська школа і як міністерство буде запроваджувати зміни в середній освіті.
Надто важливий. Чому потрібно прийняти новий закон про освіту? Реформа української середньої освіти – це проектування майбутнього нашої країни, адже саме школа формує мислення абсолютної більшості наших дітей, які візьмуть на себе керівництво державою та відповідальність за її економіку.
Теги:
ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ПРО ТЕ, ЯК ТРЕБА ВИХОВУВАТИ ДІВЧАТ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ Міністр освіти і науки розповіла про гендерну експертизу підручників, «політику штанів» та методи боротьби з нею
Теги:
Школа має формувати цілісний світогляд Міністр освіти і науки Лілія Гриневич — про наріжні камені освітньої реформи
Теги:
Наверх