Надто важливий. Чому потрібно прийняти новий закон про освіту? Реформа української середньої освіти – це проектування майбутнього нашої країни, адже саме школа формує мислення абсолютної більшості наших дітей, які візьмуть на себе керівництво державою та відповідальність за її економіку.
Теги:
ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ПРО ТЕ, ЯК ТРЕБА ВИХОВУВАТИ ДІВЧАТ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ Міністр освіти і науки розповіла про гендерну експертизу підручників, «політику штанів» та методи боротьби з нею
Теги:
Школа має формувати цілісний світогляд Міністр освіти і науки Лілія Гриневич — про наріжні камені освітньої реформи
Теги:
Лілія Гриневич, Міністр освіти та науки: Знання чи вміння їх застосовувати? На що робити наголос у сучасній шкільній освіті, особливо враховуючи те, скільки нових знань щорічно, щоденно з'являється в інформаційному просторі? Про зміни у програмах середньої школи, мотивацію вчителів працювати по новому, а студентів навчатися, «Укрінформ» поговорив з міністром освіти та науки України Лілією Гриневич.
Теги:
125 письменників, з них 44 – нові імена Чому новий посібник з української літератури для молодших школярів вже називають революцією в освіті
Теги:
Оксана Макаренко: Як дебюрократизувати систему освітиМайже 7 годин на тиждень вчитель витрачає на паперову роботу — дослідження Оксана Макаренко - радник Міністра освіти і науки, співзасновниця ГО "Батьківський контроль"
Теги:
Schools to drive democracy change in Ukraine The Ukrainian Schools for Democracy Programme will be at the World Forum for Democracy 2016, demonstrating how it supports democratic reforms in secondary education.
Теги:
Інтерв'ю Голови ДІНЗ Руслана Гурака Державна інспекція навчальних закладів має чітко визначені законодавством завдання. Основне – це перевірки діяльності навчальних закладів, вивчення роботи управлінь та департаментів освіти. За словами її очільника Руслана Гурака, 90% часу інспектори ДІНЗ приділяють саме цим питанням. Решту часу спрямовують на вдосконалення роботи: щоб побачити цілісну картину, зокрема, проводять моніторингові дослідження.
Теги:
Алла Середницька, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України
Теги:
Наверх