1 листопада 2017 р. відбудеться відкриття IV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня.
19 жовтня 2017 року за участі заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича відбудеться прес-конференція на тему: «Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту».
Упродовж 6-10 листопада 2017 року в Києві триватиме Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Еразмус+. Зокрема, йтиметься про подачу заявок на конкурси та реалізацію проектів, освітні програми та гранти, досвід міжнародної співпраці, кредитну мобільність тощо. Лекції мають зацікавити студентів, випускників, викладачів та менеджерів освітніх програм.
2-3 листопада в Києві вже вдруге відбудеться Форум «Кліматична освіта». Учні, вчителі, представники громадських організацій та всі небайдужі до екологічної освіти зберуться аби поділитися досвідом, презентувати молодіжні проекти з клімату та обговорити майбутнє кліматичної освіти в Україні.
11 жовтня 2017 року в Києві, на стадіоні імені Баннікова відбудеться Футбольний кубок «EmPower Girls», присвячений Міжнародному дню дівчат. Одним з гостей заходу стане заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.
Теги:
З 10 до 13 жовтня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» пройде VI Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».
Наверх