26 грудня в Державному музеї іграшки відкривається  виставка  раритетних ялинкових прикрас 26 грудня 2016 року о 15.00 у Державному музеї іграшки на Кловському узвозі,8 відкривається виставка «Новорічний калейдоскоп».
Теги:
У 2017 році в Україні відбудеться VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу (лист МОН України № 1/9-644 від 06.12.2016)
Теги:
19 грудня Міністерство освіти і науки України спільно з міжнародними експертами презентує результати незалежного європейського аудиту національної системи досліджень та інновацій України 19 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич представить громадськості результати міжнародного аудиту наукової сфери (Peer Review of the Ukrainian R&I System), який проводився протягом 2016 року.
Теги:
16 грудня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація Хрестоматії сучасної дитячої літератури 16 грудня в Києві за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться офіційна презентація Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів). Це перша за історію Незалежності книга серії “Шкільна бібліотека”, що друкується за бюджетні кошти для початкової школи.
Теги:
16-18 грудня 2016р. у Сумах пройде ряд подій від Студреспубліки: фінал конкурсу «Кращий студент України-2016» І Громадянський лекторій у Сумах відбудеться 16-17 грудня у Конгрес-центрі Сумського державного університету на тему: «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Серед доповідачів плануються відомі українські та місцеві філософи, політологи, футурологи, громадсько-політичні активісти, керівники органів державної влади і місцевого самоврядування. По завершенню лекторію пройде Форум студентської соборності стосовно ключових проблем молоді в сучасній Україні. Щоб стати учасником необхідно пройти онлайн-реєстрацію.
Теги:
12 грудня Лілія Гриневич візьме участь у прес-брифінгу «Підсумки Року англійської мови в Україні» 12 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у прес-брифінгу «Підсумки Року англійської мови в Україні» разом із представниками Адміністрації Президента, ГО Global Office, Британської Ради та посольства США в Україні.
Теги:
8 грудня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться спільна прес-конференція заступника Міністра – керівника апарату МОН Романа Греби та заступника Міністра закордонних справ Чеської республіки Якуба Дюрра 8 грудня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться спільна прес-конференція заступника Міністра – керівника апарату МОН Романа Греби та заступника Міністра закордонних справ Чеської республіки Якуба Дюрра щодо підсумків співпраці в рамках програми допомоги Уряду Чеської Республіки «Модернізація державної системи освіти в Україні».
Теги:
Наверх