25 листопада – пряма телефонна лінія КМУ за участю заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Романа Греби. 25 листопада 2016 року відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Романа Греби.
Теги:
25 листопада Лілія Гриневич візьме участь в урочистостях з нагоди 440-річчя Національного університету “Острозька академія” 25 листопада Міністер освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь в урочистостях та привітає студентів і працівників Національного університету “Острозька академія” з нагоди 440-річчя закладу.
Теги:
22-23 листопада 2016 року в Одесі проходитиме 2-й етап науково-практичної конференції «Морські дослідження і технології в Україні: стан та перспективи розвитку».
Теги:
22 листопада о 10 годині Лілія Гриневич візьме участь у відкритті семінару «Управління освітою та якість освіти в сільській місцевості» 22 листопада 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич Візьме участь у відкритті Круглого столу на тему: «Управління освітою та якість освіти в сільській місцевості».
Теги:
21 листопада 2016 року о 16.00 відбудеться засідання Правління Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.
Теги:
18 листопада 2016 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей візьме учать у презентації інноваційної моделі викладання у навчальних закладах України – blended learning (змішане навчання).
Теги:
18 листопада 2016 року о 17.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться благодійний бал, ініційований студентством Київського університету імені Бориса Грінченка за підтримки Київської міської державної адміністрації.
Теги:
8 грудня 2016 р. у місті Дніпро на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля вже вдруге відбудуться фінальні ігри відкритого Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність.
Теги:
16 листопада в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг щодо запуску курсу з критичного мислення «Наука повсякденного мислення» 16 листопада 2016 року о 15.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг БО «Фонд випускників України», на якому розкажуть про запуск курсу з критичного мислення «Наука повсякденного мислення», на який вже зареєструвалось 19000 учасників.
Теги:
18 листопада о 16.00 відбудеться другий вебінар у рамках всеукраїнського конкурсу серед шкіл для участі у проекті GoCamp.
Теги:
Наверх