28 жовтня 2016 р. Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова та ГО «Міжнародна асоціація позашкільної освіти» проводить у м. Києві Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти “Позашкільна освіта в умовах децентралізації”.
Теги:

Вебінар GoCamp

25-10-16, 10:16
Сьогодні, 25 жовтня, о 16:00 відбудеться вебінар, на якому представники шкіл можуть дізнатися як стати учасником всеукраїнського проекту GoCamp - пришкільних англомовних таборів нового формату із залученням іноземних волонтерів.
Теги:
30 жовтня 2016 року в рамках Всесвітнього дня заощаджень в Україні, Незалежна асоціація банків України проводить дитячий освітньо-розважальний захід для школярів, дітей дошкільного віку та їх батьків. Мета заходу - підвищення фінансової обізнаності дітей.
Теги:
У вівторок, 25 жовтня, о 14:00 у прес-центрі “Укрінформ” (за адресою: вул. Богдана Хмельницького 8/16) відбудеться круглий стіл на тему: “Рівний доступ до освіти в Україні в умовах нових викликів”.
Теги:
25 жовтня 2016 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «World Edu».
ОНЛАЙН! 21 жовтня, о 10 годині, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 21 жовтня, о 10 годині, в Національній академії мистецтв, за адресою вул. Воровського, 20, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. На засіданні члени Нацагентства оберуть свого голову.
Теги:
19 жовтня о 17:00 МОН та громадські активісти представлять фінальну версію поправок до 7 статті законопроекту “Про освіту”.
Теги:
19 жовтня 2016 року відбудеться брифінг заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея та організаторів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».
Теги:
14 жовтня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться брифінг організаторів Другого Форуму українських патріотичних справ «Ми – українці!» за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея.
Наверх