30 вересня 2016 року в Міністерстві юстиції України відбудеться круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні».
27 вересня об 11:30 в Укрінформівідбудеться прес-конференція на тему: «Можливості для здобуття якісної освіти для дітей і молоді з Криму та Донбасу».
Теги:
23 вересня 2016 року за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Президента НАПН України Василя Кременя відбудеться Форум Асоціації ректорів педагогічних університетів України, присвячений обговоренню Проекту «Нова школа. Простір освітніх можливостей».
Теги:
23 вересня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться святкування Всеукраїнського дня дошкілля.
Теги:
20 вересня 2016 року відбудеться робочий візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до Житомирської області.
Теги:
21 вересня 2016 року відбудеться прес-конференція директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія на тему «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році».
Теги:
У суботу, 17 вересня, відбудеться зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з освітянами Львівщини Тема зустрічі: "Концепція нової української школи: чому та як потрібно змінювати шкільну освіту в Україні". Початок о 13:00 год у сесійній залі Львівської обласної ради (вул, Винниченка, 16 ). Вхід вільний. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.
Теги:
15 - 16 вересня – Лілія Гриневич перебуватиме з робочим візитом у CERN 15 - 16 вересня 2016 р. Міністр світи і науки України перебуватиме з робочим візитом у CERN (Європейській організації ядерних досліджень – міжнародному дослідницькому центрі європейської спільноти, м. Женева, Швейцарія).
16 вересня 2016 року за участю заступника Міністра освіти і науки Максима Стріхи відбудеться конференція «Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України», присвячена Дню винахідника і раціоналізатора.
Теги:
16 вересня 2016 року у місті Бровари (Київська область) відбудеться свято урочистої передачі нового приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості.
Теги:
Наверх