1 вересня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь в урочистостях присвячених Дню знань у Вороньківській загальноосвітній опорній школі І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області.
Теги:
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом місто Чернівці 30 серпня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом місто Чернівці. В рамках візиту заплановано ряд зустрічей з освітянами області та обговорення результатів підготовки до 2016/2017 навчального року. Під час візиту також планується участь Міністра в урочистому відкритті нового корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ЧНУ), посвяті першокурсників університету у студенти, а також у відкритті навчально-виховного комплексу «Лідер».
Теги:
26 серпня 2016 року відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю Міністерства освіти і науки. Перед початком прямої телефонної лінії відбудеться брифінг Першого заступника Міністра освіти і науки Володимира Ковтунця щодо попередніх підсумків вступної кампанії у 2016 році.
Теги:
26 серпня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом Луганську область та візьме участь у обласній серпневій конференції педагогічних працівників на тему «Створення умов для нової української школи на Луганщині». Під час конференції планується обговорити з освітянами області концепцію Нової української школи та проаналізувати результати підготовки до 2016/2017 навчального року.
Теги:
Лілія Гриневич та Ганна Старостенко візьмуть участь у Великій педагогічній раді освітян Києва та Київської області 22 серпня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників освіти міста Києва та Київської області «Велика педагогічна рада».
Теги:
З 24 до 27 серпня 2016 року на Чорноморській косі, під Очаковом (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, Оздоровчий табір «Жемчужина») відбудеться фінал XVIII Студреспубліки.
Теги:
18 серпня 2016 року в Будинку Уряду відбудеться педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».
Теги:
18 серпня 2016 року в Будинку Уряду відбудеться педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».
Теги:
У вівторок 16 серпня об 11:30 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації учасників тестування у 2016 році.
Теги:
15 серпня 2016 року під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю Першого заступника Міністра Інни Совсун, заступника Міністра Максима Стріхи відбудеться засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН. Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводиться вперше в Україні.
Теги:
Наверх