Державний фонд фундаментальних досліджень запрошує 30 листопада 2017 року на черговий семінар на тему: «Історичні передумови та сучасні наслідки агресії Росії проти України».
Теги:
17 листопада Музеї історії КНЕУ запрошує до участі у презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка 17 листопада відбудеться презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка (учасника історичних подій на Майдані під час Революції гідності 2013-2014 рр., члена Національної спілки фотохудожників України) «Розстріляний Майдан».
Теги:
1 листопада 2017 р. відбудеться відкриття IV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня.
19 жовтня 2017 року за участі заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича відбудеться прес-конференція на тему: «Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту».
Упродовж 6-10 листопада 2017 року в Києві триватиме Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Еразмус+. Зокрема, йтиметься про подачу заявок на конкурси та реалізацію проектів, освітні програми та гранти, досвід міжнародної співпраці, кредитну мобільність тощо. Лекції мають зацікавити студентів, випускників, викладачів та менеджерів освітніх програм.
2-3 листопада в Києві вже вдруге відбудеться Форум «Кліматична освіта». Учні, вчителі, представники громадських організацій та всі небайдужі до екологічної освіти зберуться аби поділитися досвідом, презентувати молодіжні проекти з клімату та обговорити майбутнє кліматичної освіти в Україні.
11 жовтня 2017 року в Києві, на стадіоні імені Баннікова відбудеться Футбольний кубок «EmPower Girls», присвячений Міжнародному дню дівчат. Одним з гостей заходу стане заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.
Теги:
З 10 до 13 жовтня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» пройде VI Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».
28 вересня о 14:00 відбудеться зустріч Президента Петра Порошенка з працівниками освіти (НПУ ім. М. Драгоманова, вул. Пирогова, 9, м. Київ).
Теги:
28 вересня у ХПІ навчать майбутніх абітурієнтів уникати помилок під час вступу до ВНЗ 28 вересня 2017 року в Харківському політехнічному iнституті відбудеться зустріч «Аналіз вступної кампанії 2017: Робота над помилками абітурієнтів». Під час заходу експерти проаналізують ключові моменти вступу до вишів 2017 року та розкриють 10 найпоширеніших помилок абітурієнтів.
Наверх