7 грудня Лілія Гриневич візьме участь у відкритті Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» 7 грудня 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у відкритті ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
10 грудня в Харкові пройде фінал проекту «Молодь дебатує» У неділю, 10 грудня, у Харкові відбудеться фінал проекту «Молодь дебатує». Щоб позмагатись за першість на змагання з'їдуться представники 25 шкіл з 8 областей України.
Упродовж 30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві пройде Міжнародна конференція «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика». У заході візьме участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, інші представники органів влади, міжнародні й українські фахівці з інклюзивної освіти. Протягом двох днів вони обговорюватимуть інклюзію як гарантію реалізації права кожної дитини на якісну освіту.
Теги:
28 листопада в Києві обговорять реформу інтернатних закладів У вівторок, 28 листопада 2017 року, в Києві відбудеться відкриття Всеукраїнської установчої семінар-наради «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інстутуційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки». У межах заходу заплановано прес-брифінг.
23 листопада в МОН пройде круглий стіл «Перспективи поширення програми «Спорт заради розвитку» в Україні» 23 листопада 2017 року в МОН за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича відбудеться круглий стіл на тему: «Перспективи поширення програми «Спорт заради розвитку» в Україні».
23 листопада відбудеться конференція «Україна на шляху децентралізації освіти», в якій візьме участь Лілія Гриневич 23 листопада 2017 року Міністр освіти і науки Лілія Гриневич візьме участь у конференції на тему «Україна на шляху децентралізації освіти», що пройде в Києві.
Державний фонд фундаментальних досліджень запрошує 30 листопада 2017 року на черговий семінар на тему: «Історичні передумови та сучасні наслідки агресії Росії проти України».
Теги:
17 листопада Музеї історії КНЕУ запрошує до участі у презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка 17 листопада відбудеться презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка (учасника історичних подій на Майдані під час Революції гідності 2013-2014 рр., члена Національної спілки фотохудожників України) «Розстріляний Майдан».
Теги:
1 листопада 2017 р. відбудеться відкриття IV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня.
19 жовтня 2017 року за участі заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича відбудеться прес-конференція на тему: «Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту».
Наверх