Проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів»

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення (02.12.2015) проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою – 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36;

електронною поштою за адресами – olena.dubovik@gmail.comn_beskova@mon.gov.ua.

 


Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Плану МОН України з реалізації у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Строк приймання пропозицій та зауважень становить 1 місяць з дня оприлюднення (11.11.2015).

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу: m_kolumbet@mon.gov.ua

 


Міністерство освіти і науки запрошує до громадського обговорення проекту наказу «Про свідоцтво про підвищення кваліфікації».

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати до 11.11.2015 на електронну адресу i_lysenko@mon.gov.ua.

 


Проект Закону України «Про освіту» (нова редакція)

Аналіз регуляторного впливу проекту Закону України «Про освіту»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України - www.mon.gov.ua Закону України «Про освіту» з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк приймання пропозицій та зауважень становить 1 місяць з дня оприлюднення (26.10.2015)

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:

поштову - пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135; електронну - i_sovsun@mon.gov.ua,

а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:

поштову - вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну - inform@dkrр.gov.ua

 


Проект наказу «Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266»

Міністерство освіти і науки запрошує до громадського обговорення проекту наказу «Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266».

Зауваження та пропозиції до Проекту просимо до 26.10.2015 надсилати на електронну адресу d_kumkov@mon.gov.ua.

 


Запрошуємо до громадського обговорення Дорожньої карти освітньої реформи (2015-2025), що була розроблена Стратегічною дорадчою групою «Освіта»  на основі Концепції реформування освіти (2015-2025).

Пропозиції просимо надсилати на електронну пошту: zaplotynska@gmail.com

 


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження повного Переліку посад науково-педагогічних та педагогічних працівників вищих навчальних закладів»

Зауваження та пропозиції до Проекту просимо надсилати до 21.10.2015 на електронну адресу: t_panchenko@mon.gov.ua

 


 Проект навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів

Міністерство освіти і науки запрошує до громадського обговорення проекту навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів (які вивчали інформатику у 2-4 класах) загальноосвітніх навчальних закладів. 

Пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою електронної пошти b_kudrenko@mon.gov.ua з темою «Громадське обговорення» 

Громадське обговорення триватиме з 02 жовтня до 10 листопада 2015 року.

 


 Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій»

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій», розроблений з метою імплементації положень статей 4 та 62 Закону України «Про вищу освіту».

Зауваження та пропозиції до проекту Уряду просимо надсилати на електронну адресу i_isaeva@mon.gov.ua (дублювання s_pasichnyi@mon@mon.gov.ua) з позначкою «Стипендії АМ».

 


 Проект Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році

Міністерство освіти і науки запрошує до громадського обговорення проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році, розроблених на виконання статті 44 Закону України «про вищу освіту».  

Зауваження та пропозиції до Проекту просимо надсилати до 08.10.2015 на електронну адресу: d_kumkov@mon.gov.ua. 

 


Проект наказу Міністерства освіти і науки «Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2014 року № 716»

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:  

поштову – пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

електронну - ministry@mon.gov.ua,

а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:

поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

електронну – inform@dkrp.gov.ua 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

 


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження форми сертифіката про акредитацію, порядку його оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку»

Проект постанови КМУ розроблено Міністерством освіти і науки України відповідно до Закону України «Про вищу освіту» з метою зміни процедури оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку сертифіката про акредитацію освітньої програми  Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони:  Управління ліцензування та акредитації, м. Київ, проспект Перемоги,10,  тел. (044) 481-32-89,  e-mail: s_danylchenko@mon.gov.ua 

Зауваження та пропозиції надаються протягом 1 місяця до МОН України, а також на адресу Державної регуляторної служби (01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua).

 


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладами освіти»

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони: Управління ліцензування та акредитації, м. Київ, проспект Перемоги,10, тел. (044) 278-13-88, e-mail: o_grechko@i.ua

Зауваження та пропозиції надаються протягом 1 місяця до Міністерства, а також на адресу Державної регуляторної служби  (01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua.).

 


Проект постанови КМУ «Про внесення змін до Статуту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Статуту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти» розроблено на виконання вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Метою проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Статуту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти» є внесення змін до Статуту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 р. № 244, з метою приведення його у відповідність із Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт: Міністерство освіти і науки України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони: Управління ліцензування та акредитації, м. Київ, проспект Перемоги,10,  тел. (044) 278-13-88, e-mail: o_grechko@i.ua

Зауваження та пропозиції надаються протягом 1 місяця до Міністерства, а також на адресу Державної регуляторної служби (01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua).

 


Проект Закону "Про професійну освіту"

Аналіз регуляторного впливу проекту Закону України «Про професійну освіту»

Пояснювальна записка до проект Закону "Про професійну освіту"

Проект Закону України «Про професійну освіту» розроблений на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 213-р, прикінцевих положень Закону України від 1 липня 2014 р. № 156-VI «Про вищу освіту», а також з урахуванням положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 р. № 333-р.

Метою запропонованого законопроекту є удосконалення діючих механізмів реалізації державної політики та правових відносин у сфері управління професійно-технічною освітою.

Зазначений проект закону та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті МОН: www.mon.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:

поштову - пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135; електронну - ukrpto.i.ua

а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:

поштову - вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну - inform@dkrр.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються до 20 серпня 2015 року.

 


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій щодо медичного, психолого-педагогічного та соціального супроводу дітей з порушеннями психічного та фізичного розвитку»

Проект акта розроблений на виконання постанови Верховної Ради України від 13 січня 2015 р. № 96-VIII «Про рекомендації парламентських слухань на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу zarudenko@mon.gov.ua.

 


Проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо стимулювання інновацій)»

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інновацій»

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання інновацій)»

Проект Закону України «Про підтримку та розвиток інноваційної діяльності»

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів актів надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:

поштову – бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601;

Електрону – o_orlyuk@mon.gov.ua з 10 липня 2015 року до 10 серпня 2015 року.

 


Зміни до Порядків, затверджених наказом МОН від 01.11.2013 № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України: поштову - пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135; електронну адресу - interedu@interedu.com.ua до 08 липня 2015 року.

 


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків проведення державної експертизи технологій та/або їх складових і погодження ввезення в Україну технологій та/або їх складових, придбання яких передбачається за рахунок бюджетних коштів, і погодження трансферу та реєстрації створених або придбаних за рахунок таких коштів технологій та/або їх складових, які передаються юридичним особам, що зареєстровані в інших країнах, або фізичним особам – іноземцям чи особам без громадянства»

Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України

Проект регуляторного акта розроблено Міністерством освіти і науки України на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій» від 2 жовтня 2012 року № 5407-VI та пунктів 7, 8, 10 Плану організації виконання зазначеного Закону, затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року (протокол № 92).

Проект регуляторного акта направлений на захист інтересів держави, підтримку і розвиток науково-технічного, економічного й оборонного потенціалу України, недопущення придбання та впровадження за кошти державного бюджету морально застарілих, енерго- та матеріаломістких технологій і технологій, що можуть завдати шкоди навколишньому природному середовищу або здоров'ю людей, контролю за впровадженням придбаних за кошти державного бюджету технологій, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків проведення державної експертизи технологій та/або їх складових і погодження ввезення в Україну технологій та/або їх складових, придбання яких передбачається за рахунок бюджетних коштів, і погодження трансферу та реєстрації створених або придбаних за рахунок таких коштів технологій та/або їх складових, які передаються юридичним особам, що зареєстровані в інших країнах, або фізичним особам – іноземцям чи особам без громадянства»  та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міністерства.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 2 місяці з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 19 серпня 2015 року.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 16,

• факсом (+38 044) 287-82-75,

• електронною поштою за адресою: d_chayka@dknii.gov.ua

 


Проект постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на підготовку фахівців»

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:

поштову - пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135; електронну адресу - i_sovsun@mon.gov.ua до 03 липня 2015 року.

 


Проект розпорядження Кабінету міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 року № 1210»

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 1210, розроблений на виконання Закону України «Про встановлення додаткових гарантій щодо захисту прав громадян, які проживають на територіях, проведення антитерористичної операції, та обмеження відповідальності підприємств - виконавців / виробників житлово-комунальних послуг у разі несвоєчасного здійснення платежів за спожиті енергетичні ресурси».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Уряду просимо надсилати на електронну адресу i_іsaeva@mon.gov.ua (дублювання s_pasichnyi@mon.gov.ua) з позначкою «Розпорядження 1210».

 


Концепція Державної комплексної програми щодо конституційного права на освіту у вищих навчальних закладах осіб з особливими освітніми потребами на період до 2020 року

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: bozhko@mon.gov.ua

 


Проект Закону України «Про освіту»

Аналіз регуляторного впливу проекту Закону України «Про освіту»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України - www.mon.gov.ua Закону України «Про освіту» з метою отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України:

поштову - пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135; електронну - i_sovsun@mon.gov.ua,

а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:

поштову - вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну - inform@dkrр.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються до 15 червня 2015 року.

 


 Проект наказу «Про затвердження форми Реєстраційної картки технології та її складових та інструкції з її оформлення»

          Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: g_topol@mon.gov.ua

 


 

Навчальна програма «Захист Вітчизни» (для навчальних закладів системи загальної середньої освіти)

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 20.05.2015 на електронні адреси: r_gladkovskyy@mon.gov.ua; victoriya2009@ukr.net.

 


 Проект заходів щодо «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді»

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 1 червня 2015 року на електронні адреси: r_yevtushenko@mon.gov.uan_beskova@mon.gov.ua.

 


Проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку  розміщення вищими і професійно – технічними навчальними закладами на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків  державного  сектору тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг»

Зауваження та пропозиції до проектів рішень Уряду просимо надсилати до 30 травня 2015 року на електронну адресу  i_isaeva@mon.gov.ua (дублювання s_pasichnyi@mon.gov.ua) з позначкою «Депозитні рахунки» або «Поточні рахунки» відповідно

 


Проект Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Зауваження та пропозиції просимо до 16 лютого 2015 року надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua.

 

 


Проект Указу Президента України «Про призначення М. Стріхи представником України в Адміністративній Раді Українського науково-технологічного центру»

 


Проект розпорядження КМУ «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 р. № 915»

 


Проект Закону України «Про ратифікацію Протоколу про внесення поправок до Угоди про створення Українського науково-технологічного центру»

 


Проект розпорядження КМУ «Про схвалення проектів Листів щодо підтримки діяльності Українського науково-технологічного центру»

 


 

Наверх