Апостиль для ВНЗ

Відповідно до «Порядку проставлення в Міністерстві освіти і науки України апостиля на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.03.2009 р. № 220, апостиль проставляється на оригіналах документів про освіту та вчені звання державного зразка, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.1997 р. № 1260 «Про документи про освіту та вчені звання».

Для подачі документів на проставлення спеціального штампа «Apostille» на документах про освіту необхідно подати:

- оригінал документа про освіту державного зразка (копії для проставлення апостиля не приймаються);

- дві ксерокопії цього документа без нотаріального або будь-якого засвідчення;

- в разі звільнення від сплати за послуги – оригінал та копію документа, що підтверджує право на звільнення від сплати (для власників освітніх документів);

- заяву встановленого зразка та письмову згоду на обробку персональних даних, згідно з Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Особа, яка подає документи, повинна мати при собі паспорт та копію ідентифікаційного коду.

Подати освітні документи для проставлення апостиля можна особисто, звернувшись за адресою: м. Київ, вул. Павловська, буд. 26/41, або подати документи дистанційно (без особистої присутності).

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: +38 (044) 484-64-95; 484-64-45, або на сайті apostille.in.ua

Наверх