Прийом документів для проставлення апостиля

Прийом документів для проставлення апостиля здійснюється в понеділок, вівторок, середу та четвер з 9-30 до 13-00 за адресою: м. Київ, вул. Павловська, буд. 26/41.

Довідки надаються кожен день, окрім суботи та неділі, з 15.00 до 16.00 за тел. (044) 484-64-45, (044) 484-64-95.

Роботи з підготовки документів для прийняття міністерством рішення щодо проставлення апостиля на документах про освіту доручені ДП «Інформаційно-іміджевий центр», яке виконує функції Національного інформаційного центру академічної мобільності (ENIC-Україна) згідно з Постановою КМУ від 31.08.2011 р. № 924.

Подати документи може будь-яка особа. Від свого імені вона заповнює заяву, в якій зазначаються документи, що подаються на розгляд, та вказуються їх реєстраційні номери. Заявник отримує відривний талон заяви, де зазначені реєстраційні номери документів, що подавалися, та номери телефонів, за якими можна отримати довідку про готовність документів. Про готовність документів також можна дізнатися на сайті www.apostille.in.ua

Для проставлення апостиля необхідно подати оригінали документів про освіту державного зразка, на яких потрібно проставити апостиль, по 2 (дві) ксерокопії кожного документу без нотаріального засвідчення. Особі, яка здає документи для проставлення апостиля, потрібно мати при собі паспорт та копію ідентифікаційного коду для оплати квитанцій. Пакет документів подається у файлі.

Документи, подані для проставлення апостиля, розглядаються міністерством в терміновому або регулярному порядку (детальніше – на сайті www.apostille.in.ua ).

У разі необхідності отримати додаткову інформацію для заповнення штампа Апостиля до навчального закладу направляється офіційний запит про факт видачі документу та прохання розшифрувати підпис особи, яка засвідчила документ у якості ректора (директора, начальника, голови спеціалізованої вченої ради). Навчальний заклад має право розглядати лист МОН протягом місяця. В такому разі термін проставлення апостиля може бути подовжено.

Для Вашої зручності ДП "Інформаційно-іміджевий центр" надає додаткові послуги, а саме:

  1. термінова обробка документів;
  2. можливість подання документів поза приймальні години;
  3. прийом та відправлення документів поштою або кур′єрськими службами.

ДП "Інформаційно-іміджевий центр" допоможе Вам у невідкладному розгляді Ваших документів у разі складних ситуацій, надасть можливість консультацій на відстані та вирішить питання проставлення апостилю на Ваших документах без особистого візиту.

Детальну інформацію Ви можете отримати на сайті www.apostille.in.ua

У проставленні апостиля на документі ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ, якщо:

  1. документ призначається для використання в країні, яка не приєдналася до Конвенції або є учасницею Конвенції, але висловила заперечення проти приєднання України відповідно до статті 12 Конвенції;
  2. текст документа неможливо прочитати внаслідок пошкодження;
  3. документ написаний чи підписаний олівцем або отриманий через засоби факсимільного зв′язку;
  4. у документі є незастережні виправлення або дописки;
  5. до повноважень компетентного органу не входить проставлення апостиля на цьому документі;
Наверх