Міністерство освіти  і науки України оголошує конкурс на зайняття посад фахівців з питань реформ:

 

- генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції (умови);

- генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих (умови);

- генерального директора директорату дошкільної та шкільної освіти (умови);

- генерального директора директорату професійної освіти (умови);

- генерального директора директорату інклюзивної та позашкільної освіти (умови);

- генерального директора директорату інновацій та трансферу технологій (умови);

- генерального директора директорату науки (умови).

 

Конкурсний відбір на вищезазначені посади державної служби відбудеться з 12.10.2017 до 27.10.2017 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10.

Документи приймаються до 18:00 09 жовтня 2017 року

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії особисто, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (див. покрокову інструкцію на сайті: http://careers.gov.ua/) такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5)  оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнену особову картку встановленого зразка (затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 №156, зі змінами від 20.12.2016);

7) оригінали інших документів для підтвердження відповідності умовам конкурсу в разі проведення закритого конкурсу;

8) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника декларації, заповненої на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції)

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком  про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Наверх