Доповнення до результатів відбору підручників загальноосвітніми навчальними закладами на конкурсі підручників для 4 та 7 класу ЗНЗ
 
Результати конкурсного відбору підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (у розрізі навчальних закладів та найменувань підручників) станом на 13 травня 2015 року

 

Інформаційне повідомлення

 

Акт передачі Комісією Інституту інноваційних технологій і змісту освіти електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 4-х і 7-х класів

 

Повідомлення голови Конкурсної комісії щодо узагальнення результатів конкурсного відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів

 

Вебінар для експертів, який відбувся 29 січня 2015 року, розміщено за адресою: http://youtu.be/p533dWnPZo0 

 

Кількість оригінал-макетів підручників для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів, поданих на конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів 

 

Кількість оригінал-макетів підручників для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, поданих на конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів 

 

Вебінар для експертів, який відбувся 22 січня 2015 року, розмімщено за адресою:http://youtu.be/y_S98BbPin8 

 

Запис вебінару для ЗНЗ м. Києва, який відбувся 22 січня 2015 року, розміщено за адресою: http://youtu.be/GmMk1PFtn0s 

 

Вебінар для експертів, який відбувся 21 січня 2015 року, розміщено за адресою: http://youtu.be/auFI5jnn8tk 

 

Відкритість і публічність проведення конкурсу підручників, громадський контроль, добросовісність експертів мають бути ключовими, - Павло Полянський (оновлено)

20 січня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України шляхом «сліпого» жеребкування було додатково відібрано 50 експертів для оцінювання конкурсних підручників для 4-х та 7-х класів. Задля відкритості та прозорості всіх етапів нового конкурсу підручників додатковий відбір експертів проходив у режимі онлайн-трансляції на Освітньому порталі «Педагогічна преса» за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, представників засобів масової інформації, громадськості та всіх охочих. 

21 січня 

Увага! Запропоновано кандидатури експертів підручників для учнів 4-х та 7-х класів

У зв’язку із вилученням з поважних причин зі списків експертів підручників з угорської мови та інтегрованого курсу «Література» (угорська та світова) визначених під час жеребкування кандидатур та з необхідністю дотримання Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (пункт 4 Розділу IV), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.10.2014 № 1149, пропонуються наступні кандидатури експертів підручників:

19 січня 

Безкоштовні підручники у 2015 році друкуватимуть для дітей соціально вразливих категорій

15 січня в МОН заступник Міністра Павло Полянський провів робочу нараду щодо видруку підручників в рамках Закону України «Про бюджет України на 2015 рік».

16 січня 

Затверджено інструктивно-методичні матеріали для проведення експертиз електронних версій оригінал-макетів підручників

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2014 № 1461 «Про проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» та з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів наказами наказу МОН від 06.01.2015 № 5 та від 12.01.2015 № 9 затверджені:

13 січня 

До уваги обраних експертів конкурсу підручників! (оновлено)

Шановні Експерти! Інформуємо Вас, що відповідно до Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 жовтня 2014 р. № 1149 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2014 р. за № 1359/26136, наказу Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2014 року № 1461 «Про проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» 22 грудня 2014 року методом «випадкових чисел» відбувся відбір експертів.

24 грудня, 2014 

Обрано склад експертів конкурсу підручників (оновлено)

Міністерство освіти і науки повідомляє про склад експертів нового конкурсу підручників для 4 та 7 класів, обраних шляхом жеребкування 22 грудня 2014 року.

24 грудня, 2014 

Відбувається публічне формування складу експертів нового конкурсу підручників

Сьогодні об 11.30 в МОН розпочалося відкрите (в онлайн-режимі) формування складу експертів нового конкурсу підручників шляхом жеребкування. Вперше в Україні конкурс відбуватиметься на основі електронного репозитарію. Серед учасників відкритого відбору експертів: заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, представники засобів масової інформації, громадських організацій, книговидавці, усі охочі.

22 грудня, 2014 

22 грудня - формування складу експертів з конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів методом жеребкування

22 грудня 2014 року в Міністерстві освіти і науки України з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів буде здійснено формування складу експертів з кожного навчального предмета методом «випадкових чисел» (жеребкування).

19 грудня, 2014 

МОН започатковує проект зручного доступу до електронних версій шкільних підручників

22 жовтня 2014 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів зустріч з членами Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, представниками Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, Громадської ради при МОН, експертами ІТ-технологій щодо ефективного функціювання електронного депозитарію підручників на офіційному сайті МОН.

23 жовтня, 2014 

МОН затвердило новий порядок конкурсного відбору підручників

Задля забезпечення прозорої процедури відбору підручників Міністерство освіти і науки України затвердило нове Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства №1149 від 07.10.2014). 

8 жовтня, 2014 

Конкурс підручників для 4 і 7 класів триватиме з 20 січня до 20 березня 2015 р.

16 вересня у Міністерстві освіти і науки під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося завершальне засідання членів Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, експертів щодо розроблення Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та роботи електронного репозитарію http://ua.lokando.com/start.php. Положення про конкурс, а також відповідний наказ МОН про його проведення будуть оприлюднені на сайті Міністерства.

16 вересня, 2014 

Міністерство освіти і науки та громадські організації запрошують до громадського обговорення Аналітичної записки «Навчальне книговидання в Україні: пропозиції змін»

У контексті розроблення нових процедур конкурсного відбору та друку шкільних підручників експерти БФ «Інститут розвитку освіти», Інформаційно-аналітичної агенції «Наш час» та Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів розробили Аналітичну записку «Навчальне книговидання в Україні: пропозиції змін».

7 липня, 2014

Наверх